Evde Check Up

Evde check up hizmetimiz çeşitli sebeplerle hastaneye gelemeyen ya da gelmeyi tercih etmeyen kişilerin sağlık kontrollerinin evde yapılmasına imkân veren uygulamalarımızı kapsamaktadır.

Check up ilerde oluşabilecek hastalıkların önlenebilmesi ve var olan hastalıkların erkenden teşhis edilebilmesi için oldukça önemlidir. Erken dönemde yaptırılan check up sağlığımızı korumak için atılabilecek en önemli adımlardan biridir.

Sağlıklı kişiler de dahil 6 ayda bir check up yaptırılması önerilmektedir. Check-up programları aynı zamanda vücudumuzu tanımamıza da olanak sağlar. Sağlıklı olduğumuza dair ya da herhangi bir rahatsızlığımız mevcut ise öncesinde öğrenmemizde ve erkan tanı konulmasında güvenilir bilgiler verir.

Evde Check Up Yaptırmanın Avantajları

Evde check up uygulamalarımız sayesinde özellikle kronik hastalıkları bulunan kişiler için hastane ortamına gelmeden evde veya iş yerinde bu işlemi kolayca gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Bunun için görevli olan check up doktorumuz ve sağlık ekibimiz tarafından evinizde rahatça genel muayeneniz ve tetkikleriniz yapılacaktır.

Bu sayede kişi, check-up sonucuna göre, hekimi aracılığı ile dikkat etmesi gereken hususları öğrenebilmektedir. 

Evde Check Up Paketleri Nelerdir?

CHECK UP paketleri (programları) kurumdan kuruma isim veya içerik olarak farklılık gösterebilmektedir. Genel olarak kadın, erkek ve çocuklar ve bunlara bağlı yaş aralıklarına göre CHECK UP paketleri oluşturulmakla beraber, belli branş ve hastalıklara bağlı özel CHECK UP paketleri de bulunmaktadır.

Bu süreçte verilen hizmet sayesinde olası komplikasyonların en aza indirilmesi, yaşam kalitesini arttırılması, yönünde de çok etkilidir.

Evde veya iş yerinde yapılacak Check Up paket içeriklerinde standart paketlerimiz sunulur. Talebinize göre ya da hekim isteği ile laboratuvar tetkiklerinde ilave tetkikler de eklenebilmektedir.

Unutmayın, Erken teşhis hayat kurtarır.