Online Doktor Görüşmesi İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Online doktor görüşmesi diğer bir deyişle online muayene hastanemize gelemediğiniz durumlarda sizin veya yakınlarınızın sağlık problemleri, kronik hastalıkların takibi gibi ihtiyaç duyduğunuz her türlü sağlık sorunu için istediğiniz branş doktorlarımız ve diyetisyenimiz ile görüntülü görüşme imkanı sağlayan online sağlık danışmanlık hizmetidir.

Online muayene başvurusu nasıl yapılır?

Web sitelerimiz üzerinden:

  • Bu web sitesinde anasayfada yer alan on butonuna bastığınızda açılan formda “online görüşme yapmak istiyorum” seçeneğini seçtikten sonra bilgilerinizi girip başvuru yapabilirsiniz.
  • https://evde.leventhastanesi.com/ web sitemizden doğrudan ilgili forma ulaşabilirsiniz.
  • Ana web sitemiz olan leventhastanesi.com.tr  web sitesinde menü sekmesinde yer alan “Doctor CALL” butonuna basarak ilgili web sitesine ve forma ulaşabilirsiniz.

Formu göndermenizin ardından iletişim temsilcilerimiz sizler ile iletişime geçecektir.

Çağrı merkezimizi arayarak:

Ayrıca direkt olarak sizler de 444 4 654 numaralı çağrı merkezimizi arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Online doktor görüşmesi randevusu nasıl alınır?

İletişim temsilcilerimiz sizleri aradığında branş ve uzman hekim tercihinizi ileterek uygun tarih ve saat aralığında görüntülü görüşmenizi birlikte planlayabilirsiniz.

Online doktor görüşmesi ücreti

Randevu planınızın hemen ardından iletişim temsilcilerimizin yönlendirmesi ile güvenli ödeme alt yapısı kullanılarak kredi kartı ya da havale/eft yoluyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.